Logo Xenia

oplossingen en diensten voor de horecaondernemer

Samen creëren we meerwaarde en voordelen door krachten te bundelen.

Personeel
Keuken
Aankoop
 Financieel

Onze missie

Wij creëren meerwaarde en voordelen door krachten te bundelen,
door kennis en informatie te delen en in te zetten op innovatie en digitalisatie.

Personeel

Efficiënt digitaal loonbeheer, van planning tot administratie: “Eenvoudig in orde”.

Keuken

Op weg naar de digitale keukenadministratie.

Aankoop

Advies bij uw aankoop ondersteund door raamakkoorden met distributie en fabrikanten.

Financieel

Verzekeringen, Horeca Crowdfunding, digitale administratie.

Kennis en informatie

Heldere dahsboards, rapportering, benchmarking.

Xenia in enkele cijfers

0
Oprichtingsjaar
0 %
Van en voor horeca ondernemers
+ 0
Werknemers in loonbeheer
+ 0
Aankoopkracht
+ 0
Aangesloten uitbatingen

Onze partners

VESTA

Vesta is dé sociale dienstverlener op maat van de horeca.  We begeleiden je in elk aspect van jouw personeelsbeleid: aanwerving, planning, registratie en loonbeheer.

Onze waarden :

  • eenvoud
  • transparant
  • onafhankelijk
  • dienstverlenend
  • efficiënt

Logichef

LogiChef is ontwikkeld vóór en dóór chef-koks. Deze keukensoftware biedt label- en voorraadbeheer voor de professionele keuken.

LogiChef, een gebruiksvriendelijke oplossing die jouw keuken en administratie professioneel digitaliseert.

Uitsluitend voor horecaprojecten, investeringen vanaf 250 euro.

Xenia vennoten

Contactpersonen

Wendy Nulens
Vesta | Regio Limburg -Kempen
+32 472 32 17 37
wendy.nulens@vesta.services

Matthias Vyncke
Vesta | Regio O&W Vlaanderen
+32 479 26 35 84
matthias.vyncke@vesta.services

Valentine Panckoucke
Vesta | Regio O&W Vlaanderen
+32 479 48 24 48
valentine@vesta.services

Sofie Frederix
Xenia | Regio Limburg-Kempen
+32 471 78 58 01
sofie.frederix@xenia.services

Gunter Troonbeeckx
Xenia | Regio Limburg-Kempen
+32 471 68 23 92
gunter.troonbeeckx@xenia.services

Marc Van Muylders
Regio Brussel
+32 475 21 63 42
marc.vanmuylders@xenia.services

Erwin Van Achten
Xenia | Regio Leuven – Oost-Brabant
+32 479 79 89 20
erwin.van.achten@telenet.be

Johan Segers
LogiChef | Xenia partner
+32 11 66 66 10
info@logichef.be

Dirk Ketele
Directie
+32 475 48 30 73
dirk.ketele@xenia.services

Vennoot worden of meer info?

Vul in en wij nemen contact met u op. 

Xenia Horeca Services
Ondernemingsnummer: 0674.787.329

info@xenia.services